Back to All Events

The Workshop by The Shoemaker & Just Idea

W skrócie. Subiektywnie jak się tylko da. 

Zapraszamy na spotkanie podczas, którego podzielę się historią moich głównie ostatnich trzech lat życia związanego z drogą mi.in. The Shoemaker, projektanta oraz ogólnie właściciela firmy na co dzień. Postaram się opowiedzieć o kluczowych 
, a zarazem i przede wszystkim nieoczekiwanych, często zabawnych zwrotach akcji w mojej twórczości. Z własnego doświadczenia wiem, że nie łatwo jest najprościej mówiąc sprzedać nawet świetny pomysł jak i gotowy produkt. Szczerze mówiąc tylko i wyłącznie totalne uparcie i obsesyjna chęć ociągnięcia celu pozwoliła mi robić w życiu to co robię najlepiej; tworzyć i mam nadzieję inspirować do kreowania własnych, koniec końców bezcennych rzeczy własnymi rękami. Wspomnę też o ludziach, które zmieniły moje życie i udowodniły, że warto jest wspierać innych. Idealnym uzupełnieniem każdego artysty jest wspólnik, który posiada jeszcze większy ogień w sobie jeśli chodzi o biznes, ideę oraz kreację. Specjalnie zaprosiłem więc mojego zarazem menegera, wspólnika, szefa jak i z czystym sercem mogę powiedzieć przyjaciela; specjalistę od e-commerce oraz właściciela mi.in. agencji interaktywnej/kreatywnej JustIdea - Mateusz Haber. Opowie Wam "w pigułce" jak dotrzeć do klientów oraz jak zbudować m.in. wizerunek marki i czemu Internet to okno na Świat szczególnie w kwestii sprzedaży i, że tak naprawdę liczy się tylko cholernie ciężka praca.

+ jak starczy czasu to dowiecie się również: 

- jakich narzędzi używam, czym jest skóra naturalna i moją technikę szycia butów
- jak jeden z najlepszych szewców na Świecie mnie polubił(chyba) i napił się ze mną Whiskey - (Karol Stanios - wiem, że mnie lubisz)
- kto pokazał mi moją drogę Samuraja Obuwia ( Panie Robercie - to o Panu)
- jak nie patrzeć na trendy oraz modę robić swoje i to sprzedawać
- czemu lajki, fani i inny tego typu crap już się nie liczy, ale wygląda spoko
- czemu w piątej i sobotę nie warto iść potupać do klubu, a lepiej zostać i klikać (nie zawsze rzecz jasna)
- że warto rozwijać się na różnych przestrzeniach i być kompleksowym (grafika, fotografika czy marketing - podstawy z każdej dziedziny pozwolą m.in. zaoszczędzić masę kasy)
- poznacie też historię pewnej jajecznicy (ale tego nie jestem pewien jeszcze)
- a to wszystko bez zbędnego 'kołczowego' pieprz**** i powtarzam raz jeszcze: subiektywnie. Hate It Or Love It.

Ilość miejsc ograniczona - proszę zapisywać się na listę poprzez contact@shoemakerstore.com

Super Gość: Mateusz Haber
- E-commerce Specialist
- CEO & Founder w: JustIdea
- Co-Founder & Brand Manager w: Surf Inc.
- Brand Manager w: PeppeShoes
- Brand Manager w: The Shoemaker
- Co-Founder & Brand Manager w: Kinda Soft Porn

“There's no talent here, this is hard work. This is an obsession. Talent does not exist, we are all equal as human beings. You could be anyone if you put in the time. You will reach the top, and that is that. I am not talented, I am obsessed.”
— CONOR MCGREGOR

Earlier Event: November 13
Warsztaty z elektroniki
Later Event: November 24
Warsztaty tworzenia lasów w słoiku